Angelina Jolie’nin güzel giyinmesi, siyahtan vazgeçmesi, göz kamaştırıcı olması için bile devam etmeli şu Cannes Festivali! Hamileliğinde dahil tüm Cannes festivallerinde kırmızı halıda çok şık olan Jolie bu defa sezonun rengi olan nude bir VERSACE giymiş, 2008 sonbahar tasarımı olan tek omuz şifon tasarım çok narin ve şık. Diane Kruger da en az onun kadar iyi. Her daim şık olan aktris gümüş çiçek desenleri ve dökümlü kolları olan fildişi rengi özel dikim bir MARCHESA içinde. Elsa Pataky simsiyah ama çok şahane bir ELIE SAABla kırmızı halıyı süpürüyor.

Sharon Stone her zamanki tarzından farklı olarak kuyruklu bir BALMAIN içinde. Dita von Teese CHRISTIAN DIOR Bahar 2009 Couture kolesiyonundan siyah-beyaz puf puf bir tafta elbise seçmiş, şirin ve güvenli. Juri üyesi Shu Qi altın zincir detayı göz alıcı beyaz ROBERTO CAVALLI içinde çok şık.


"RED CARPET | CANNES Film Festivali "Inglourious Basterds" Galası" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu