Fırfırlar, kocaman volanlar, katlar, drapeler, piliseler, balon etekler, etek altı jüponlar! Bu sezon üstümüzdekilere mutlaka ama mutlaka hacim verme zamanı hanımlar…‘The greater the volume the better’ mesajı ilkbahar-yaz defilelerinde çoktan verildi. Ben buradan oyumu fırfırlar ve jüponlu etekler/elbiseler yönünde kullanıyorum, oldum olası kabarık eteklere bayılırım zaten!


Aksesuarları da unutmamak gerek master LOUBOUTIN fırfırları ve volanları ayakkabılarına yerleştirdi, ünlüler kollarına fırfır, dilim ya da drapelerle süslü çantaları taktı.


Ünlüler bu trendin hakkını veriyor hanımlar, özellikle MARCHESA seçenler. Mini ve maxilerde ünlülerin seçtiği çeşitli modeller görüyoruz, burada özellikle Diane Kruger, ardından Kim Kardashian, Nicole Richie, Eva Herzigova ve Zoe Saldana benim favorilerim. Kırmızı halıda ise Eva Longoria’nın ATELIER VERSACEsi."TREND RAPORU | Hacim" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu