Çekimleri esnasında oyuncularından Heath Ledger’ı kaybeden ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak onu yine de yaşatan meşhur filmin galası da CANNES’da yapıldı.

Lily Cole CHANEL’in Sonbahar 2007 koleksiyonundan enfes bir elbiseyle galadaydı, çok çok çok beğendim! Model Mar Saura NINA RICCI Bahar 2009 koleksiyonundan, Zhang Ziyi ARMANI’nin Bahar 2009 koleksiyonundan giyinmişler. Sir Bob Geldof’un kızlarından Peaches Geldof ise arkasında hoş detayları olan elektrik mavisi bir tuvalet seçmiş.

Kerry washington’ı genelde beğenirim, ama bu defaki dantelli üst ve kuştüyü alttan oluşan tuvaleti çok gözümü yordu, bir kıyafette sezonun tüm trendleri mevcut neredeyse oysa: tek omuz-tüylerle hacim-dantel-siyah&beyaz kombini. Ama işte bir arada güzel olacak diye bir şey yok:) Michelle Yeoh siyah payet işli tuvaletiyle fazlasıyla klasik ama şık. Noemi Lenoir ise ARMANI Prive’den benim yine pek beğenmediğim bir tuvalet içinde, özellikle ayakkabıları ben hiç yakıştıramadım."RED CARPET | The Imaginarium of Doctor Parnassus Filmi CANNES Galası" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu