Kış gelmekte olduğundan mıdır nedir bu ara Gossip Girl’de sadece paltolar dikkatimi çekiyor! Burada da biricik Queen B’nin kobalt mavisi paltosunun rengine, volanlı etek ucunun asimetrik kesimine ve yine mavi file çoraplarla kombinlenmesine bayıldım!
Ortada Serena’nın üzerindeki NANETTE LEPORE zımbalı elbise ise tek kelimeyle muhteşem! Daha önce sezonun trend raporlarından birinde pelerinlerin hem gündüz hem gece çok moda olacağını yazmıştık, işte Serena gece için seçtiği mini elbisesini işlemeli mini bir FARAH ANGSANA pelerin ceketle süslemiş!

[Kaynak:justjared,celebgossip]


"FLASHION’ NEWS | GOSSIP GIRL Setinden!" postu İçin 3 yorum yapılmış.

  1. Rengarenk Dünya diyor ki:

    Paltoları dizide çok güzel kullanıyorlar.Palto üzerine kolye takmak benim aklıma gelmezdi:)Yalnız bugün düğün sahnesinde saçlar-elbiseler felaketti bence.

  2. Coşkun Hürsel diyor ki:

    Soldaki saks mavisi veya kobalt mavisi manto, rengi, dokusu, ve tabii ki o muhteşem kesimiyle bir şaheser! Şık, zarif ve kadınsı! Alttan görünen, aynı renkte bir etek mi? Eldiven, çanta, çoraplar… Her yönüyle mükemmel, eleştirecek, kusur bulacak toplu iğne başı kadar bile bir yer bulamıyorum…

    I’m speechless!

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu