3-6 Şubat 2010 tarihleri arasında ikincisi gerçekleşecek olan, sabırsızlıkla beklediğimiz, dünya moda takviminde yerini alan İstanbul Fashion Week’de Bahar Korçan 2010 Kış Koleksiyonu’nu 5 Şubat’da sunacak.

Tasarımcı bu defa koleksiyonunun felsefesini “Dahil Olma Projesi” olarak belirlemiş. Bahar Korçan bir önceki koleksiyonunda Mor’a dahil olmaya çağırdığı kadınlara bu koleksiyonunda, “Önce merceklerini takıp hayata yakından bakacaksın, sonra kurduğun tüm kalelerin kumdan olduğunu ve bir avuç su ile yıkılabileceğini kavrayacaksın, gözlerini açıp başka başka dünyaları, varlıkları, anları keşfedecek ve dahil olmayı öğreneceksin” diye sesleniyor.

Her koleksiyonunda olduğu gibi yine doğal dokulara, ağırlıklı olarak baskılı ipek kumaşlara, yün kaşmir karışık paltolara, bambu lifli örmelere, özel dokulu Japon kumaşlara yer verirken, renk olarakta kum beji, siyah, kurşun ve yeşili kullanıyor."FLASHION’ NEWS | Bahar Korçan’ın Son Koleksiyonu 5 Şubat’da Istanbul Fashion Week’de!" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu