Moda haftaları birbiri ardına devam ediyor, nefes almak yok hanımlar, takibe devam:)) Moda doğduğu topraklara Paris’e yaklaşıyor, şimdi sıra Milano’da. GUCCI’ler, PRADA’lar, VERSACE’ler bakalım bu defa nasıl! Milano Moda Haftası’nın takvimine buradan göz atabilirsiniz.

Jil Sander, Giorgio Armani, Emporio Armani, D&G ve Dolce & Gabbana defilelerini netten canlı izleyebileceğiz. Cuma günü Emporio Armani koleksiyonu Emporio Armani web sitesinden, sonrasında da JIL SANDER yine kendi resmi web sitesinden izlenebilecek. Cumartesi günü ise GIORGIO ARMANI koleksiyonunu VOGUE Italya web sitesinden yayınlayacak.

DOLCE&GABBANA ise sadece websiteleri ve facebook sayfalarından değil, iPhonelardan da izlenebilecek(live.dolcegabbana.mobi)"MILANO MODA HAFTASI BAŞLIYOOOR!!" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu