SATC2 Londra glası beklediğim üzere New York’takinden daha iyiydi!

Herşeyden önce galada ALEXANDER McQUEEN vardı! SJP tabii ki de Londra için onu seçmişti,hem de taaa İLKBAHAR 2008 koleksiyonundan; arkası uzun önü kısa asimetrik balon eteği, drape detayları ve yalnıza tek göğüste farklılaşmasıyla ben elbiseyi çok çok çok . Ayakkabıları ise çok güzel bulmama rağmen elbiseyle fazla uyumlu olduğunu düşünüyorum. Ve ilk filmde yaptığı gibi Londra’da yine çılgın birşapka gördük SJPde, PHILIP TREACY şapkayı da çok beğendim ben:)

Cynthia Nixon tenine yakışan mavi tonda asimetrik bir NARCISO RODRIGUEZ içinde, hiç heyecan vermeyen bir elbise!

Kristin Davis yine vintage tercih etmişti, bu defa Decades Inc.den altın rengi bir NORMAN NORELL, bence zayıf bir seçim, ya da ben SATC’yi pek abartıyorum:)

Kim Catrall da vintage seçenlerden, siyah Hollywood divalarını hatırlatan elbisesi THIERY MUGLER. Bence muhteşem görünüyor.

[Görseller:JustJared]


"RED CARPET | Sex and the City 2 Londra Galası" postu İçin 2 yorum yapılmış.

  1. aysegul in ny diyor ki:

    sonunda bekledıgım goruntu geldi oh be neydi öle sarı sarı şifonlar sakin yaşlı havalar, kafada bişeyler olmadıktan sonra neyleyim ben SJP’yi galada:)) yine kırmızı halıdayız senle bebeğim optm

  2. MODA CADISI diyor ki:

    SJP güzel olmuş bea :))

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu