Tam 2 yıl önce Şubat ayının 21′inde ilk post burada yayınlandığında, burası henüz ıssız, kimsesiz, sessizdi:) Sadece sahibesinin sesi konuktu buraya.

Ama bu 2 yıl içinde burası sizlerle, paylaşımlarla, keyiflerle, kahkahalarla doldu! Özel günleri kutladık, birbirimize yazdık, tatillerde bile çok ayrı kalamadık, ilk randevulardan konuştuk, düğünlere gittik, moda haftalarından bahsettik, kırmızı halıdan geçtik, birbirimize gardroplarımızı açtık, ayakkabılar için birlikte iç geçirdik:) Modacıları bile kıskandırdık, onları da en güzel fotoğraflarla aramıza kattık, büyüdük, büyüdük ama içimizdeki çoçuğu hep buraya sakladık.

Bunların hepsi için siz Styleboomerlara çok çok çok teşekkür ederim.

Madem buraya birlikte geldik, o halde en tatlı yaş olan 2. yaşı da bu ay boyunca “birlikte” kutlayalım istedim:) Evet bu ay boyunca sizlere hediyelerim var, ama birlikte olabileceğimiz, birlikte eğlenebileceğimiz, “anı” defterimize, fotoğraf albümümüze ekleyebileceğimiz, eskitemeyeceğimiz hediyeler bunlar.

Sizlerle makyaj atölyesi gerçekleştirecek, birlikte konserlere gidecek, yemek kurslarına katılacak, saçlarımızı güzelleştirecek, kurabiyeler pişirecek, pilates yapacak, tiyatroya uğrayacağız; sevgililer gününüz enfes bir yemekle taçlanacak, düğününüz fotoğraflanacak, dünyanın en güzel çikolataları kapınızı çalacak, tasarımcılar ve markalar sizi şımartacak. Ama hep beraber olacağız!

Ne dersiniz? Bana katılır mısınız?
Evetse saatlerinizi 20:00′a ayarlayın ve o zamana kadar Styleboom’a olan hislerinizi, eleştirilerinizi, önerilerinizi, tavsiyelerinizi buraya yorum olarak yazın:)"YUPİİİ | STYLEBOOM 2 YAŞINDA!" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu