Sevgili Styleboomerlar ben artık size kaç milyon kez teşekkür etsem bilemiyorum ki, mutluluktan taklacı güvercine döndüm yuhiii:) Cumartesi gecesi İTÜ Maçka kampüsünde gerçekleşen Bilişim Teknolojileri Zirvesi’nin hemen ardından başladı Sosyal Meda Ödülleri 2011 töreni, o kadar önemli isimler, bu işlerin piri insanlar ödüllendi ki, onların arasında Styleboom telaffuz edildiğinde işte dedim aslında en güzeli, en şukelası bu: sahici sahici kadınların, erkeklerin yani Styleboomerların samimi ve kocaman destekleri yani aslında ünlü birilerinin ya da bir jürinin değil senin, benim, onun ödülü bu.

Sizi çok seviyorum, ve çoook ama çok teşekkür ediyorum! İlk defa bir konuşmada heyecanlandım, tabii ki kulaklarınızı çınlattım:) Kalplerimi yolladım ♥ Bu ödülün hem sizden gelmesi hem bir üniversitenin içindne çıkması onu bin kat değerli yapıyor. Umarım hep böyle güzellikleri “birlikte” yaşamaya devam ederiz!"Sosyal Medya Ödülleri Styleboomerların Oldu!" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu