Hanımlar siz wishlistlerinizi hazırladınız, ben de sevdiceğinize yolladım. Şimdi nezaketen sevgilinize yılbaşı cicileri seçenekleri de sunmak zamanıdır:) Ha yok ben aşkımı, sevgimi verdim gerek yok diyorsanız o da olur ;p

Biliyoruz beylere hediye almak zor, misal biz kadınlara hediye almak ne kadar kolay:) Hiçbir şey yapamasa bir demet çiçek getirse adamı öpücüğe boğabiliriz, bir mağazaya girip bir kaç dakika içinde çıkarak bize göre bir hediye mutlaka bulunur, peki ya beyler? Hediye seçimi genelde pofurtuyla ve telefonda akıl danışmalarla geçer, “ı-ıh benimki onu sevmez” :)

Erkekler çeşit çeşit olsa da hediye konusunda sadece giyim söz konusuysa bu çeşitler önem kazanıyor bence, yoksa elektronik olsun, kitap olsun genelde araba, spor, müzik üçgenindeyse illa ki kurtarıyor. Eh bir moda blogu olarak ben giyim ekseninde kategorize edip hediye seçenekleri sunayım dedim ama bir kaç güzel fikir de ekledim:)) Hadi bakalım!

En kolaylarından biri “klasik” stili benimsemiş erkekler. Klapasında ya da kollarında farklılaşmış bir gömlek, selektif bir kravat, işini gücünü organize etsin diye şık ajanda/notluk/kartlık vs hele hele kol düğmeleri kurtarıcınız! Sehpa kitapları da öyle, bir James Bond klasikliğinde beyefendiye yaraşır bir kitap mutlaka vardır!

Casual smart beyler biraz daha zor, zira stilleri konusunda olgundurlar, her şeye gelemezler, her şeyi giyemezler. Onlara giyimlerindeki o casual ve smart arasındaki dengeyi sumak meselesi vardır. Ama casual smart erkeğin zayıf noktası bence detaylara düşkünlüğüdür, oradan vurmaya bakın:)

En kolaylardan biri “trendy” beyler. Modayı yakın takip ettiklerinden, renklerle, aksesuarlarla, yeni trendlerle barışıktırlar. O yüzden onlara bu ara moda olan bir hediyeyle gitmek hoşuna gidecektir. Bu grubun tek zorluğu, memlekette trendy bey eksikliğidir:) Bu nadidelerden biri size denk geldiyse oh ne ala:)

Hediye alması kolay ama bu kolaylığa kadının kendisini ikna etmesi zor durumlardan biri erkeğin sportif olanıdır. Zira seçenek çok ama seçecek olan kadın genelde sevdiceğinin o kadar da sportif olmasını istiyor mudur, ne vardır yanında şöyle GQdan fırlamış gibi dolaşsa, bir kerecik olsun sneakerdan başka bir ayakkabı giyse, kokoş sevgilisinin yanına yakışsa;p Hey silkelenip kendimize gelelim sonuçta hediyeyi kendimize değil sevgilimize alıyoruz, o zaman o ne seviyorsa o:)

Hediye dediğine bazı özellikler katarak onu romantik hala de getirebilirsiniz, örneğin bir haftasonu spa dopingi, ay yok artık Boom sevgilimi yumur yumur yoğursun diye elcağızlarımla bir hatun kişiye teslim edecek değilim derseniz, yok artık! demek isterim. Ama yine de alternatif eşli spa seansları alabilir, bu dinlenceye ortak olabilirsiniz. Yukarıda Nili Silver kol düğmelerinde gördüğünüz gibi özel siparişle isimlerinizin baş harflerinden kol düğmeleri alabilir, en sevdiği müzik grubunun en özel albümlerinden birini ya da hayran olduğu bir karakterin otobiyografisini alabilirsiniz.

Eğer bunca seçenek arasından hala aradığınızı bulamadıysanız PES DOĞRUSU!

Evet evet PES, illa ki sevmeyen vardır ama beylerin %99.99′u PES olsun, GTA olsun kısacası XBox filan olsun bayılır değil mi:)

Elbette ki “benceler” ekseninde bir şeyler karaladım umarım işinize yarar:)

[Görseller: Basın bültenleri ve google]"Sevgiliye Hediye" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu