Pazartesi ne kadar güzel ve güneşli bir gündü öyle değil mii! Ne kış ne soğuk farketmez, güneş yüzünü güldürdüğünde herkesin yüzü de gülüyor bence ♥ Öğle arasını birbirinden tatlı iki şahane kadınla El Beso’da geçirdim. Manzara harika, yemekler harika, sohbet harika! Blushlar eşliğinde öğle tatilini de biraz esnetince daha da harika oldu:) Oradan çıkınca baktım güneş hala pırıl pırıl kendimi çayıra çimene de vurdum ♥

El Beso’da çıtır yufkalı ördek tapasda favorim, hani bir şey çok şahaneyse sona hep bir tane kalır da kibarlıktan kimse o son taneyi alamaz ya, işte ona “hanımlar kusura bakmayın bu benim” dedirtecek kadar leziz hihi:)

Pek tabii ki bir masada 3 kadın oturuyorsa tatlı yemeden kalkacak değil ya! Kimse kimsenin tatlısına müdahale etmedi diyeceğim ama yalan:) Bizzat el emeği göz nuru tek tek yapılan profiterol benimki!

El Beso “öpücük” demek, o yüzden peçetelikler de ona uygun, kırmzıı rujlu birer dudak şeklinde ^.^ Pekii ben ne giymişim?

Hava (en azından 12:00 ve sonrası bir kaç saat) ceketle idare edilebilecek gibiydi. Çooook eskilerden kırmızı ceketimi giydim ben de. Ceket, cape, hırka ve kabanlarınızı renkli sahte kürklerle inanılmaz şık bir havaya sokabilirsiniz. Üstte gösterişli parçaları altta daha casual parçalarla birleştirmeyi de deneyin, çook güzel olacak sevgili Boomerlar:)

İndirim ganimetlerinden ikisi:) Bir seferberlik ilan edilse karnımı kemerle doyuracağım sanılabilir, o derece çok kemerim var ve indirimlerde en çok yatırım yaptıklarımın başında gelir, her kıyafeti başkalaştıran, kimlikler katan süper bir yardımcı. Vee her kızın belki de küçüklüğünden kalan aşkla hep sevdiği çok sevdiği kırmızı rugan pabuçlar:)

Ceket: J.CREW
Jean: BERSHKA
Güneş Gözlüğü: FENDI (Marchon)
Saat: TRIWA
Küpe: NİLİ SILVER
Kolyeler: YARGICI ve KOTON
Bileklik: NAZRA
Ayakkabı: STEVE MADDEN (Boyner)"El Beso, Güneş, Çimen ve Ben" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu