İLK HAFTANIN KAZANANLARI random.org ÇEKİLİŞİ İLE BELLİ OLDUU:) TEBRİKLER (39) elifozkan // (88) merve // (180) hülya // (209) sena // (212) nihan mert . 3 GÜN İÇİNDE SİZE YOLLANAN MAİLLERE DÖNMENİZİ BEKLİYORUUM:) ÇEKİLİŞ SONUCU FACEBOOKTA

20 kutu kadar boyum var: miniboom:)

İyi Pazartesi sendromları sevgili Styleboomerlar:) Umarım öğle saati gelmeden kendisinden kurtulursunuz, hatta ben de azıcık yardımcı olayım diyorum. Şöyle kii bugün itibariyle 4 Pazartesi boyunca toplam 20 adet PANASONIC WD22 epilatörü Styleboomerlara hediye edeceğim:) Kısacası 4 Panasonic Pazartesimiz var!

Hey Star Wars mu izliyoruz Es-Wd filan nedir diyenleriniz için kendisini kısaca tanıtayım: PANASONIC’in en son model epilasyon cihazı size 110 cm civarında, sıfır selülitli, uzun uzun adeleli, Bodrum ya da Alaçatı güneşinde önce pembeleşip sonra bronzlaşmış bacaklar vaad etmiyor. Gerçekçi olalım:) Ama ister kuru ister ıslak(hatta köpüklü) ortamda, özel başlığıyla çeşit çeşit bölgede etkili, acısız, ağrısız, tahrişsiz, daha da önemlisi batıksız bir epilasyon süreci vaad ediyor. Zaten ben haftada 5er tane hediye ettikçe, kazanan Styleboomerlar da bizzat deneyimleyip, fikirlerini belirtebilecekler.

Panasonic Pazartesi bugün blogda başlıyor, haftaya Styleboom Facebook ve sonrasında Styleboom Twitter‘da devam edecek, sonuncu ise bakalım sizi nerede bulacak:) Her Pazartesi saatlerinizi kurmayı ihmal etmeyin. Şimdi gelelim bu haftanın şanslı 5′lisini seçmeye:)

Bacaklarımız… Bütün gün masa başında, bilgisayar başında ya da sırada mısın? Belki sürekli ayakta duruyor ya da mütemadiyen koşturuyorsun? Zarif bileklerinle o yüksek ökçelerin üzerinde durmanı sağlayan ya da muhteşem yürüyüşünle herkesi dönüp dönüp baktıran, merdivenleri üçer beşer uça uça çıkmanı sağlayan, öpüşürken tekini havaya kaldırdığın, sezonun en tatlı çoraplarıyla ısıttığın, kremlerle ovaladığın bacaklarını ne kadar seviyorsun?

  • 19 Şubat 2012 saat 00:00′a kadar
“Bacaklarımı seviyorum çünkü…”
Fotoğraf: Zeynep Güçlüten


"Panasonic Pazartesi :)" postu İçin 2 yorum yapılmış.

  1. Sevcan diyor ki:

    Elbiseye bayıldım tam benim tarzım bele oturan kabarık etek :)) Bu tip elbiseleri çok bulamıyorum nereden baktım ama göremedim :))

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu