Geçenlerde BLISS önümüzdeki hafta “Cilt Bakım Günleri” var diye mail atınca, hadi dedim bu yıl Styleboom’un yıldönümünü kutlayamadım, bari ara sıra cici Boomerların kendilerini şımartabilecekleri zamanlar yaratayım. Styleboom Facebook’ta yaptığımız yarışma sonucu da böyle bir şımarma seansının şanslısı Birgül oldu:)

Birgül’le İstinye Park BOYNER’de BLISS standında buluştuk, yanında bir de şeker kızını getirmişti ki kokoşluğuyla hepimizi ezdi:) Bir yandan limonatamızı yudumlayıp bir yandan brownielerimizi hüpletirken (bu Amerika’daki BLISS Spalarda gelenekmiş:)) cilt bakım uzmanları işe koyuldu.

  • Önce Birgül’e  Komple El Bakım Eldivenleri’ni giydirdiler. Bu eldivenin içi yapış yapış ama bir çeşit sauna işlemi görüyor olacak eller pamuk gibi çıkıyor, bu ürünün ayaklar için olan versiyonunu kullandığım için çok memnun ve kefilim:)
  • Sonra cilt tipini kontrol edip, uygun tipte göre Köpüren Yüz Temizleme Jeli  ile temizlediler
  • Kuruladıktan sonra Çift Etkili Temizleme Sütü’nü Birgül’ün cildine inceck sürüp 5 dakika beklemeye koyulduk:)
  • Sırada en keyifli kısım var! Canlandırıcı Oksijen Maskesi’nden yüze azıcık sıkıp sürüldü ve yüz köpür köpür oldu. Önceki iki ürünü bilmiyorum ama mesela bu ürün de benim kendimi çok yorgun hissettiğim zamanlarda kullanıp memnun kaldıklarımdan. Zaten oksijen içerikli ürün bulmak zor bizim memlekette. Bu köpür köpür maske biraz durmalı ciltte, köpükler pıtır pıtır kendi sönene kadar, sonra cildi yıkayıp temizliyoruz. 
  • Maskeden sonra Birgül’e Günlük Göz Çevresi Bakım Kremi uygulandı, cildi hassas ve kendisi de özellikle yazın yanak bölgesinin  çok çabuk kızardığından şikayet ettiği için SPFl Günlük Nemlendirici losyon sürüldü
  • Eldiveni de çıkartılıncaaa iki eli arasındaki fark ayan beyan görüldü:) 

Tüm bu işlemler yaklaşık 20 dakika kadar sürdü, ki BLISS’in olayı da zaten buymuş, yani marka buradan çıkmış, artık vakit kısıtlı, hayat koşturmalı, o yüzden bakım rutinini ihmal etmemeli ama hızla yapmalı fikrinden. Yukarıda özellikle belirttiğim ürünler haricinde göz maskesi ve el kremini kullanıyorum BLISS’in, diğerlerini ben hiç tecrübe etmedim ama Birgül mutlu mesut ve pek pamuk ayrıldı:) 
Umuyorum buraya bakımdan sonra ilerleyen saatlerde cildinin nasıl tepki verdiğini vee kendisine BLISS tarafından hediye edilen cicileri kullanmaya başlayıp başlamadığını yazıp bizi bilgilendirir.

Birgül’le bakım seansımız sonrası ben de aldım BLISS kızını iki yanıma bir Boom Ne Giymiş pozu verdim:) Banyodan çıkıp, arabada filan fırçalanan ve her türk elektiriklenmeye maruz kalan koca saçlarımı mazur görün hanımlar:)

 
Elbise // Dress Pull&Bear
Kemer // Belt Massimo Dutti
Çanta // Purse Primark
Ayakkabı // Pumps Steve Madden
Kolye & Bilezik // Chain & Bracelet Nili Silver
Last week, me and one of my lucky followers-Birgül- met for a BLISS skin care session. BLISS, which is widely known for its quick yet efficient skin care rituels, apllied one of those treatments for Birgül with their special products. At the end of the session, Birgül was very satisfied with the result and left happy with her gifts from the brand. Thanks to BLISS and Birgül for this joyful day.


"Bliss Cilt Bakım Günleri’nde 1 Boom 1 Boomer:)" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu