Fotoğraf: Özberk Baz
En uzun geceyi seviyorum! Nedeni sonrasında yine günlerin uzamaya başlaması:)
Ve bu yıl en uzun geceyi sevmek için bir başka nedenim daha vardı: geceyi Gucci şahaneleri içinde geçirmek! 21 aralık gecesi Gucci Maçka’yı ziyaret edenlerle stil önerileri, hamiş Boomerlarla göbekle barışma tüyoları, sezona ve hazır indirim başlamışken gelecek sezona yatırım yapılacak parçaları konuştuk! Bir yandan da ben favorilerimi giydim çıkardım. Sizin favorileriniz bakalım hangileri olacak?

Sanırım Gucci koleksiyonunda en evdiğim 2. elbise buydu! Saks mavisi leopar desenli bir elbise olan 1.si ancak doğum sonrasına kalabilecek bir şahaneydi:) Eğer hamilelik sürecinde  kalça çok çok genişlememişse pilise elbiseler hem inanılmaz rahat, hem de flörtöz havasıyla pek şık olabiliyor. Metalik trendini ben bronzla uygulamayı çok seviyorum, altınlar ve gümüşler zaten çok kullanıldı, ama esas olay morun buna çok yakışacağını bilmekti:))

 Dev Gucci parfüm:) Seferberlik zamanları için:p

Zımba görmekten çok sıkıldığımı defalarca söylemişimdir ama bu çizme hafif bol hali, zımbalı chunky topukları ile beni benden aldı. 

Doğruya doğru bunca yıl nefret ilişkisi yaşadığım tayt hamilelikte baş kurtarıcılardan biri, ama taytın bana verdiği o salaş ve vurdumduymaz hissini de yok etmem şart. O yüzden üstüne bol aksesuarlı şık şeyler kullanmayı seviyorum, fakat taytla kombinlenen böyle mücevher gibi bir çizme de bu derde deva olabilir. 

Kışın vazgeçilmezlerimden biri çeşit çeşit eldiven, özellikle içi sıcak turan deriler. Bir de eldivenlerimin tekine mukayyet olabilsem! İlla mı eldiven teki düşürülür, sanırım en yalnız kalpler benim eldiven çekmecemde:)

 İşte gecenin aşk yaşadığım bir diğer parçası! Bu nasıl güzel bir ayakkabıdııııııır kalp kalp!

Yine hamilelik sürecinde en sevdiğim şey dar ve sıcacık triko elbiseler giymek, ben genelde maksi olanları tercih ediyorum çünkü göbüş ön tarafı biraz yukarı çekiyor haliyle:) Ama bu elbisenin etek ucu pek hoşuma gitti:)  Sezonun renklerinden derin yeşilleri kırmızıya, devetüyüne, siyaha katmak iyi bir fikir!

23 haftaaa :))

 Bu çantanın toka kısmını pek beğendim!

Heyhaaat eskiden sadece kendi için bir şeyler bakan Boom artık #babyboom ‘a da bir şeyler bakmadan eve dönmüyor:)) Baby Gucci newborn setleri pek şık kutular ve çok zarif kartlar eşliğinde güzel birer hediye seçeneği:)

 Bu ayakkabıya bayıldımmmmm! Baby Gucci ayıcığı bize eşlik etti

Ben, oğluşumu büyük ihtimalle küçük bey şeklinde giydireceğim, o tarzı pek seviyorum. Mesela bu gömleğe sırf kol düğmesi için vuruldum:) Kol düğmesi o kadar minikti ki anlatamam:)

Veee kalbimi bıraktığım çantalar! Bu siyah olan benim için tasarlanmış sanki, kolda zarif, formu belli, 50lerden kopmuş gelmiş sankiiii

Ama arkadaşlarımın artık bana sürekli küçük kutu çantalarınla vedalaş uyarıları üzerine artık gözüm büyük çantalara da takılıyor. Salma Hayek’in pek sık kullandığı ve eyer ve koşumlardan esinlenerek tasarlanan bu iri ama yine formlu çantayı çok sevdim. Kırmızı da en az bunun kadar güzeldii 

Gucci’nin ikonik bambu saplı, dev püsküllü çantalarından yine minik bir taneyle flörtleştim:))

İşte en uzun gecede, dışarıda lapa lapa kar yağarken benim favorilerim bunlar olduu, sizinkiler hangisi?"Gucci’de En Uzun Gece" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu