2012′nin son günlerine girdik. Bazen bu yeni yıl telaşı, bu heyecan kimimize çok klişe geliyor biliyorum, ama olsun belki de klişeydi, ne farkediyordu, bunca yıl yeni yıl oldu da ne oldu demeden boşverip, her yerdeki, herkesteki heyecana ortak olmak, akışa bırakmak en güzeli. Sonuçta umut ve merak ve dilekler olmadan bir sonraki günün bile ne anlamı olurdu ki:) 
Bu postda biz de kırmızı, yeşil ve beyaz olalım; dilekler dileyelim; yılbaşı gecesi kar yağsın, en eşşiz kar tanesi bizim dilimizin ucunda erisin, patlayana kadar yiyip içelim ve o gece için eçtiğimiz elbisenin darlığına okkalı bi küfredelim ya da pijamamızla sıcacık bir evde kaygısızca uzanabildiğimize sevinelim, şarkı söyleyelim, saatler geceyarısını vurduğunda en çok kendimizi sevelim.

Bu postun altı umarım dileklerle dolsun, seneye yıl sonunda dönüp yeniden okuyalım, umarım hepsi gerçek olmuş olsun:)  

 Şeker gibi tatlı

Kışı çabuk biten yazı hemen gelen

Tadı, tuzu, kreması yerinde

Hem manen hem madden bereketli
  Sevdiklerimizle dolu dolu

Ve #babyboom ‘un adının sağlık, mutluluk ve güzel dileklerle konduğu

şahaaaane bir yıl diliyorum:)

Bu yıl da Styleboom’u okuduğunuz, takip ettiğiniz, ilham verdiğiniz, paylaştığınız, hiç yalnız bırakmadığınız ve ennnn önemlisi hayatımda bir ilki yaşadığım şu son dönemde inanılmaz enerji verdiğiniz  için çok çok çook teşekkür ediyorum. 
Her ne kadar 2012′ye  o kadar bayılmasam da işte son çeyreğinde bana beni de sev dedi:)
2012yi sevmeyenler elime mum diksin, 2012 hiç bitmese diyenler daha güzel bir 2013 dilesin ♥


"KEYİF | Merhaba 2013 Bize Gelsene:)" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu