Heyy herkese benden süt! Ziraa bu Pazartesi kutlama yapıyoruz:) Ne kutlaması mı? Babetlere geçişin kutlaması:) Babetten nefret eden ben, ne diye bunu kutlayayım ki derseniz, sebebi şu son 8 ay boyunca her topuklu ayakkabı giydiğim fotoyu paylaştığımda Courtney Love’dan beter bir anne adayı olmama kadar varan “yorumlar” bir son bulacak diye derim:p Evet benim için endişelenen takipçilerim var ama bir de uslüp var, şekil var, “naçizane” diye başlayan tatlı tatlı tavsiyelerden “anne adaylarına korkunç bir örnek” olduğuma kadar varan suçlamalara kadar sürekli açıklama yapma halim bugün itibariyle bitiyor sanırım. 
Bunca ay topuklular üzerinde hop hop hopladığım, danstı diskoydu alemlere aktığım(!) bu “felekten” hamileliğe yakışır rocker yeleğimle bir stil postu gelsin madem.
Artık o “mega” göbek dönemine girdim:o Her ne kadar hep “pozitif”e meyilli olsam da bu göbekten, hep yan yatmaktan, içimin sıkışmasından, tuvalete koşmaktan, yavaş yavaş bastıran endişe ataklarından ve hiç bir şeyin de yakışmaması halinden sıkıldım! Bakın yine “senin annen bir melekti yavrum” olamadım:)
Basket topu yutmuş gibiyim diyordum ama artık ne basket topu! Henüz böyle bir topla oynanan spor icad edilmedi bence:o 
Ta taaa! Yüreciklere su serpilsin diye biker botlarımı bile giymedim (şaka şaka botlara hapsolamıyorum fenalaşıyorum da ondan:) Kocamın da “empati”sini paylaşmadan edemeyeceğim, göbekse göbek:p
Ben yine de öperek uğurlarım:p
WAREHOUSE Elbise//Dress; TOPSHOP Yelek//Vest; KOTON Babet//Flats;
VALENTINO Gözlük//Sunnies (eski sezon/last season)
PELİN GİYDİREN Deri Bileklik//Leather Bracelet; STYLEBOOM FOR NİLİ Kelepçe//Bangle; ASSOS DIAMOND Kolyeler//Necklaces (yeni sezon/new season)
Here I am with my “mega” bump! I must confess that I am so bored being pregnant. Nothing looks good on me, and for some time I quit wearing my lovely heels and prisoned to flats and sandals:( Still, it is a lovely day today, and I thought it would be better to bloom.


""Felek"ten Bir Hamilelik:o" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu