Ortalık toz duman olmadan, hepimiz gerek ayar gerek gaz gerek su yemeden tam da 1 gün önce ben Eylül 2012′den bu yana hasretle beklediğim bir şeye yeniden kavuşmuştum: motor keyfine! İstanbul’un felaket trafiğine ve yazının nemli sıcağına ilaç gibi gelen ve keyfi anlatılmaz yaşanır olan motora hamilelik haberiyle uzun bir ara vermiştim mecburen. İşte bu post yeniden birleşmemiz şerefine:) Hanımlar bence ilk fırsat bulduğunuzda  motor ehliyetinizi cebinize koyun, hatta çoğalın çoğalın ve belki şehir trafiğine rengarenk bir nefes, trafiğin erkeklerine de biraz daha medeniyet gelir!

Emzirmek insana 500 kalori verdiriyormuş! Ondan olacak kilolar hızla giderken, benim başım da hızla düşüyor gün içinde:) Bir uyku bir uyku! Ama hala eski halime dönemedim, daha tempolu spora ise başlamama daha var!
Ta taa işte bizimki! Kendime mini mini bir Vespa almak çoook isterdim ama bizimki daha irice olan Burgman.
Bebekli hayat çoğunlukla çook rahat giyinip kuşanmanı gerektirse de ben yine de kendime göre şıklık katmaya çalışıyorum, topuklara gelince:) Stilettolarla olmasa da dolgu topuklarımla baya rahatım, #babyboom ‘u da rahat taşıyorum, belki de henüz çok ağır olmadığından. Yine de acil durumlar için düz bir çift cici hep yanımda!
Hayat sana sürekli yapışık, sensiz çok savunmasız bir minnoşla tabii eskisi gibi değil. Özellikle emziriyorsan. Gün içinde hep aynı döngü: cok cok, gak guk, şşş pşş, mız zzz- sonra yeniden, sonra yeniden. Bazen kendimi çook uzaklara atmak istiyorum, modum düşüveriyor, bu böyle nasıl sürecek diye soruyorum, arada havam değişsin diye çıkıyorum ama işte o minicik arada bile tam iki nefes alıyorsun, üçüncü nefeste özlüyorsun, hadi hemen döneyim diyorsun. Acayip bir şey. Neyse ki bizimki gezmeyi seviyor:)
Uyum bizim işimiz:)) Keşke bu uyumu uyku ve açlık konusunda da yakalayabilsek:p
Bir takım giyinme işini belli ki kısa sürede babaya kaptıracağım ama şimdilik #babyboom ve ben daha uyumluyuz hihho!
REDHERRING Ceket//Jacket; ZARA Triko//Sweater; TWIST Pantolon//Pants; ADL Bluz//Top; STUDIO RAIN Babet//Flats; STYLEBOOM for NİLİ Charm Bileklik//Charm Bracelet; KOTON Yeşil Örgü Bileklik//Green Wowen Bracelet (hepsi yeni sezon-all new season);
MUDO Çanta//Purse; KISMET by MİLKA Plaka ve Onyx Bilezik//Gold Cuff and Onyx Bracelet; ASSOS Elmas Bileklik//Diamond Bracelet; NAZRA Altın Zincir//Gold Chain;
VALENTINO Gözlükler//Sunnies; ALICE+OLIVIA Ayakkabılar//Wedges (eski sezon//last season);
PAUL FRANK Kask//Helmet (Londra’dan)
ve #babyboom RALPH LAUREN Tulum//Onesie (New York’dan)
Last week it was a great reunion with my motorbike:) We were apart since I learned I was pregnant and in Istanbul, especially in summer, bike is great to get rid of the traffic and heat.  How I wish lovely ladies of Istanbul all get on the bikes with their cheerful outfits! Life changes a lot with a new baby, a cutie attached to you day and night, yet sometimes I just want to get far far away, then I suddenly miss him. Weird:)


"Yeniden Motora!" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu