Anne-oğul ayakkabı tutkunu olunca geçen hafta Babalar Günü hediyemiz de elbette ayakkabı oldu:) Aslında biraz da aklımız çelindi! Beni takip edenler erkek moda tasarımında Niyazi Erdoğan’ı  ne kadar da sevdiğimi önceki postlardan hatırlayacaktır, körün istediği bir göz Allah verdi iki göz misali Niyazi Erdoğan, İnci için ayakkabı tasarladı! Hem Niyazi, hem ayakkabı oh la laa:) İşte o koleksiyondan biz babamıza bu ciciyi seçtik, pek yazlık, çok hafif, fena şık:) Bir de çekimle süsledik!

Styleboom ayakkabı dolabındaki hakimiyetini yitirecek miydi? Tahtı sallanıyor muydu! Yoksa bu interglaktik ayakkabı lobisinin bir oyunu muyduuuu!? 

Tabandaki ve topuktaki NE logosu şahane! Tabanın mavi rengi şahane! Tasarımcı eli değdiğini inceden inceden söylemesi şahane! İnci, pek güzel bir işbirliğine imza atmış, erkek için seçenekler dar olduğundan devamı da gelsin isteriz:)


"Babaların Pazarı" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu