Hayaller… Belki gerçek değiller, belki hiç gerçekleşmeyecekler, ama işte yine de en gerçek ayrılıkların sebebi olabilirler. Çünkü bence hiç bir gerçeğin varlığı, hayallerin yokluğu kadar katlanılmaz değil. Ne mutlu ki bana ben pek hayalperest biri, içimde bir yerlerde Tom Sawyer’ı ya da Alice’i ya da Peter Pan’ı saklayabilmiş biriyim.

Hayaller de zamanla değişip, renkten renge girebiliyor, mesela bizim evde hayallerimiz artık genişledi, üç kişilik oldu, rengi günışığı kadar tatlı bir hal aldı:)

Son zamanlarda stil postlarımın müzmin mekanı sitenin bahçesi oldu, her ne kadar #babyboom ‘u alıp bol bol dışarı çıksak da haliyle bebeği beklemeye alıp da hadi ne giydim çekelim yapamıyorum:) O yüzden ancak evden çıkarken ya da eve girerken anneanneye teslim edince fırsat bulabiliyorum. Hayallerimden biri annesinin çekimi bitene kadar pusetinde uslu uslu bekleyen bir #babyboom:p Ütopya?

Çekim Arkası: ya şu D harfi de bi ayakta durmadı gitti be puppppp
REDHERRING Elbise//Dress; STEVE MADDEN Ayakkabı//Pumps; NAZRA JEWELS Kolye//Necklace; CRUCIANI Bileklik//Bracelet; NINE WEST Çanta//Purse


"Hayalperest" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu