Merhaba sendromsuz Pazartesi:) Şimdi hepimiz böyle diyelim ve Pazartesi böyle olsun!
Bu Pazar bir arkadaşımızın doğumgünü için rotamızı Büyükada’ya çevirdik, böylece #babyboom da ilk vapur seyahatini yapmış oldu:) Davetli olduğumuz doğumgünü normal insan saatinde başlayacağı ama biz haliyle sabahın köründe çoktaan ayılmış olduğumuz için bari kahvaltıyı adada yapalım diye saat sabahın sekizinde iskeledeydik:)

Adalar içinde Heybeli ve Burgaz’ın yeri bende ayrıdır, Büyükada’yı doğrusu pek sevmem, o güzel evler de olmasa bence ada baya baya mahvedilmiş. İskele kısmındaki ve merkezdeki o korkunç tantanadan hemen kaçıp ara sokaklara daldık, Ada Kahvaltı isimli  cici eve vardık. Yukarıda masamdan sokağa bakıyorum:)

Burası beyaz ahşap tipik bir ada evi aslında, ama ev kahvaltısı çok güzel, evin de sahibi olan ve o enfes kahvaltıyı hazırlayan evsahipleri çok şeker:) Bahçesindeki bir sürü “hikayeli” ıvır zıvırla pek keyifli.
 

Annesi tarafından sıkıştırıldığı için isyan eden oğlumla size iyi haftalar diliyoruuz! Bayram tatiline az kaldı!
Alıp başını gitmek ne güzel, ara sıra hepimizin başına gelsin:)"Büyükada’da Pazar" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu