Bazı günler asla unutulmaz, aşık olduğun gün, evlendiğin gün, bebeğine kavuştuğun gün. Çook çok uzun süre bekleyip, çok emek verip, kimi zaman canın yanıp da yine de sabrettiğin herhangi bir şeye kavuştuğun o “bir”icik gün. Benim için böyle günlerden biriydi doktora mezuniyetim, uzun yıllar beklenmiş, ve uzun yıllar unutulmayacak. Genellikle bizi çok fena yoran, gündüzünü geceni ve hep daha fazlasını isteyen, verdikçe daha iyi olmanı bekleyen okulumuzun her ferdi ve köşesiyle gururlandırdığı yegane bir gündür mezuniyetler ODTÜ’de. Baktım ki #babyboom post yapmama da pek fırsat vermiyor bu ara, eh o zaman eski albümleri karıştırayım dedim ve farkettim ki o günün postunu yapmamışım:o İşte burada! 

Tören öncesi fazla şımarınca daha sonra değiştirmek zorunda kaldığım elbisem:) 
Doktora diploma töreni Kongre Merkezi’nde yapılıyor, lisans ve master mezunları ise en şenlikli yerde Devrim Stadyumu’nda “mesajlı” pankartları ile diplomalarını topluca alıyorlar. Yani bizimki biraz sıkıcı hehe:)
 
Manidar bir tablo!


"Mezuniyet Nostaljisi" postu İçin bir kişi yorum Yapmış.

  1. defne diyor ki:

    vauuuvv imrendim süper

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu