2IMG_4832b

Benim  gibi bebekle, trafikle, bilgisayar ya da masa başında çalışmakla günde ortalama 20 saat vücudunu har vurup harman savuran herkesin dilediği en güzel hediye sanıyorum huzur dolu bir masaj ritüeli olur:) Siz hiç farkına varmadan taa kulaklarınıza kadar çıkmış o boynun minik minik rahatlaması, kimbilir kaç dakika boyunca alıp vermeyi unuttuğunuz nefesin düzelen sesi, her bir omurun pıtır pıtır gevşemesi! Bir çekim aracılığı ile tanıştığım Four Seasons Hotel at the Bosphorus’daki Spa&Hammam işte bunların hepsine deva:)  Hazır sevgililer günü yaklaşıyorken ister sevgilinizden size, ister kendinizden kendinize Spa&Hammam’ın hediye sertifikaları çok güzel bir armağan olabilir.

A deep, clean, long breath. A warm room. Mist and oil. The aroma of lavender. A dream? No it’s just a spa&hammam session at Four Seasons Hotel Bosphorus. With its very special ladies packages, it will be a great gift option for Valentine’s Day:)

fs01

Burada “Spa Wishes” adında bir paket var ve bu pakette 1 aylık Spa üyeliği ya da 90 dakika Hamam + 90 dakika tropical magnolia bakımı ya da 60 dakika Hamam + 60 dakika cilt bakımı şeklinde 3 farklı seçenek var, ve işin güzeli bu 3′ü içinden seçimi hediyeyi verdiğin kişi yapıyor.

fs03

Benim favorim ise sadece ve sadece kadınlara özel bir güzellik paketi olan “Pour Les Femmes” , oh lala! 3 aylık bir wellness üyeliğini kapsayan bu güzellik paketinde masajlar, cilt bakımları, pilates ve power plate dersleri, VIP hamamlar, saç bakımı kısacası güzelliğe ve yenilenmeye dair her lüks var.

Şu an kafasının içinde “hmm benim sevgilim kesinlikle bunu hak ediyor” baloncuğu olan baylar, ya da o baloncuğu oraya yerleştirmek isteyen bayanlar bence Spa&Hammam’ı arayın:)"Beden ve Ruhu Şımartan Paketler" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu