armani çanta modelleri, pembe çanta, not defteri, mercedes benz fashion week istanbul, istanbul moda haftası

Dün dışarıda çok vakit geçirince bugün gözümü oğlumla açtım, kokladım, sevdim, her saniyem onunla olsun istedim. O yüzden dünden hazırlanmış şu aşağıdaki yazı kendi kendine yayınlandı, onun kahvaltısı herkesinkinden önce hazırlandı, çıkmadan biraz oyunlar oynandı. Televizyon açılmadı, twittera bakılmadı, gazete okunmadı, hayat durdu oğlumla bana kaldı: ben ne şanslı bir anneyim.  Oysa bir annenin bir güzel oğlu için hayat geeeekten durmuş, durmamış da bitmiş, bitmiş de kalan sağlar bizim denmiş, başlar önde mırıldanmış herkes: başın sağolsun çünkü Berkin gitmiş. Daha güzel bir yere gittin umarım Berkin, nurlar içinde yat, sen huzur içinde uyu biz utanç içinde yaşamaya çalışacağız. 

Herkese iyi haftalar! Ooo Boom hanım Salı olmuş sen hala post girmemiş diyebilirsiniz, hakkınız var, ama senenin o en keyifli, keyifli olduğu kadar yorucu, yoğun ve koşturmacalı dönemi başladı malum:) Mercedes Benz Fashion Week Istanbul sağanak yağış altında, geçen hafta yaz geldiğini sanıp tüm kombinlerini ona göre hayal eden bizlerin gök gürültüsü kıvamındaki homurtuları eşliğinde başladı. Bu yıl yine eski yerinde Karaköy Antrepo 3′de 1 hafta modayla yatıp moda ile kalkacağız. Moda haftamız 5 gün ama her geçen yıl tasarımcı sayısı artıyor, yani daha da sıkışık programlar bizi bekliyor.  Ben defilelerin hepsine katılmak istesem de bu yıl geceye sarkan saatler de sebebiyle oğlumu, köprü trafiğini, dinmeyen yağmuru düşünerek MBFWI’yi paylaşa bölüşe izleyebileceğim. Sanıyorum bu haftanın en güzel şeyi dinlenebileceğim, en azından oturabileceğim tek zaman dilimi olan makyaj saatim olacak. Bu yıl makyajım M.A.C makyaj artistlerine emanet, her gün #mymaclook etiketi altında Instagram ve Twitter’da görebilirsiniz:) Sistem ise aynı: her gün ne giydim, ne izledim, ne izlenim edindim postları bitince genel bir MBFWI yazısı yazacağım. Herkese keyifli haftalar:)

It’s that time of the year: fashion week has just started and fashion’s in the air whole week long. The schedule is right below:)

mbfwitakvi"MBFWI Sonbahar/Kış 2014 Başladı!" postu İçin 6 yorum yapılmış.

 1. Anonim diyor ki:

  Moda haftasi ne?? Tum etkinlikler iptal ediliyor, insanlar grevde, dersler iptal! Insanlarin ici kan agliyor! Pembe cantaniz da pek sirinmis yorumu mu bekliyorsunuz??

  • styleboom diyor ki:

   okudugunuzu anlayamayacak kadar üzgün oldugunuzu varsayıyorum ve o yuzden de yorumunuzda bir mantık aramıyorum.iyi haftalar

 2. meryem diyor ki:

  Kısa süredir takip ediyorum seni. Moda ve giyim gibş konularla çok ilgim yok. Antikapitalist biri olarak da yakın olduğum mevzular değil ama kadınlık içgüdülerime hayır diyemediğim oluyor.bu konuda birilerinden ipuçları alıyım dedim ama kısacık sürelerde o insanlar çok boş ve amaçsız geldi. Seninle mutluyum ve kadınların işinin gücünün alışveriş moda giyinmek olmadığının göstergesi olduğun için gururluyum.

  • styleboom diyor ki:

   tesekkur ederim:) bence bircogumuzun isi gucu o kadar degil am anedendir bilinmez sadece yüzeyi göstermeyi daha cok seviyoruz galiba. sevgiler:)

 3. meryem diyor ki:

  Duyarlı olmanız dogrularınızın olması ve uygun yerlerde her fırsatta bunu sergilemeniz çok hoş. Tebrikler :)

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu