2IMG_7558

Herkese günaydın! Bu hafta hepimiz için mutlu mu mutlu bir hafta olsun mu:) Şimdiden her saniyesi dolu bir ajandayla benim için soluksuz geçecek olsa da senenin ilk yaz tatiline çıkacağım Cuma’yı heyecanla bekliyorum!

Geçen hafta boyu Instagram’da bazı minik sırları sizlerle paylaşmıştım. En iyi makyaj sırlarından, en leziz tariflerime, en pratik çözümlere benim için hayatı güzelleştiren, kolaylaştıran, beni ben yapan bu sırları kimden öğredim cevabı hemen aşağıdaki videoda.

Sırlarım Annemden from Style Boom on Vimeo.

Evet tüm bu sırları ben 1 kişiden, anneciğimden öğrendim, o hala benim en iyi arkadaşım ve sırdaşım. Boyner, anneler günü gelince kapısını ilk çaldığım mağaza ve bu yıl çok güzel bir kampanyaya imza atıyorlar ve annenize unutulmaz bir hediye vermek için sizi bekliyorlar.

Yapmanız gereken tek şey Boyner Facebook sayfasına girip kameraya «Seni Seviyorum Anne» demek ve kendinizi ekranlarda görmeye hazır olmak:) Belki yeterince sık söylemediğimiz, belki hep ertelediğimiz bu cümlecikden daha değerli bir hediye olabilir mi annemiz için? Yürekten söyleyeceğiniz sevgi mesajlarınız bu hafta boyunca Boyner Mağazaları’nda, sinemalarda ve Digiturk kanallarında her an karşınıza çıkabilir. Hadi şimdi hemen tıklayın ve kameralarınızı sevgiye boğun;)

Video: Özgür Turhan MYK

Fotoğraf: Özberk Baz"Beni Ben Yapan" postu İçin 7 yorum yapılmış.

 1. tARchIN diyor ki:

  Kuşlar nefis,cıvıltılarını duyar gibiyim :)

 2. selen diyor ki:

  cok yapay olmussun Boom!

 3. Berna diyor ki:

  Sen ne tatlı bişeysin boommm :)

 4. Melike diyor ki:

  Boommm videoda biraz yorgun ve gergin görünüyorsun, saçlar da bazı sahnelerde keşke daha özenli olsaydı ama mesaj şahane; tüm annelerin anneler günü kutlu olsun!

 5. Elif diyor ki:

  Kuşlar çok hoşuma gitti

 6. Bez Pasta diyor ki:

  Evet yaa kuşlar harika gerçekten.. cıvıl cıvıl :)

 7. marica diyor ki:

  sempatik olmaya çalışmışsınız bayağ.. ne beyhude bir çaba!

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu