indirimekonomisi

Biliyorsunuz hislerimi iki nokta bir satır Boommood’da anlatıyorum kimi zaman. Şu son zamanlarda ise nasıl da karardı o sayfa, aydınlığa dair umud etmeye devam etmek de gerek ama umud etmek artık neredeyse ölmek demek.

Şu an aklı sadece denizde, kumsalda, havuzda, güneşte olan sevgili Ağustos böcekleri unutmayın yeni sezona sayılı gün kaldı ve hazır büyük indirimler başlamışken Sonbahar/Kış trendleri için şimdiden yatırım yapmanın tam zamanı! İndirim ganimetlerinizi toplarken bu listeyi dikkate almanızı şiddetle tavsiye ederim:
1) Optik desenler yeni sezonda oldukça öne çıkacak, şimdiden holografik, optik, geometrik desenlerde bir kaç parça edinin.
2) Tulum! Özellikle ipek, krep gibi kumaşlardan tulumlara yatırım yapmakta fayda var!
3) Sim yine yeniden geri geliyor. İndirimde bulmak kolay olmayabilir ama en azından aksesuarda gözünüze ilişirse mutlaka sepete atın.


4) İlk anda belki burun kıvıracaksınız ama pantolon üstüne elbise trendinden yeni sezonda kaçış yok! Sonbahar pantolonlarınızı gözden geçirin ve indirime girmiş olan düz kesim mini elbiselerle kombinlemeyi deneyin.
5) Soğuk sezonların olmazsa olmazı ekose yine çok gözde olacak. Bitmekte olan yaz sezonunun grunge akımını indirimde yakalayıverip, ekose parçalar stoklayın.
6) Bu sezon pastellerle geçti, içlerinden bebek mavisine dikkat zira yeni sezon mavinin 50 tonu ile kapımızda. Mavilere yatırım yapın.
7) Havalı sneakerlar için bütçenizde yer açın. Chanel, couture defilesinde bile spor ayakkabılar kullandı hatırlayın. Gerekirse baloya bile giyerim diyeceğiniz tarzda bir çift spor ayakkabı için indirim radarlarınız açık olsun.
8) Yeni sezonda uzun, kısa, midi; boyu ya da rengi ne olursa olsun triko elbiseler çok moda olacak. İndirimde kolsuz bile olsa triko bir elbise edinin, onu hırka, deri ceket ya da trençle sonbahara yaraşır hale getirebilirsiniz.
9) 60′lar! Özellikle mini çan etekler ya da A kesim elbiseler. Bırakın indirimde içinizdeki Twigy sizin için bir şeyler seçsin.
10) Şimdiden yılbaşı gecesini bile düşünecek kadar çalışkan bir karıncaysanız, o zaman gece giyiminde yeni sezonun anahtar kelimesini söylüyorum: transparan:) Hazır dantel ve yarı transparan, transparan pencereler İlkbahar/yaz koleksiyonları arasında yer alıyorken belki de yılbaşı gecesi için o mükemmel elbiseye rastlayabilrsiniz.
11) Deri ceket! Bu sezonsuz “must-have” parça hala gardrobunuza girmedi ise mutlaka ama mutlaka indirimi değerlendirin."Ağustos Böceği Tatilde, Karınca İndirimde" postu İçin hiç yorum yapılmamış..


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu