rukiye gökçe ve lug vo siga 02

Dönem dönem belli renklere fena halde takıyorum; mesela bu sezon lacivert! Geçen sonbahar bordo ile yaşadığım aşk bu sezon yerini laciverte bıraktı. Lacivert olan her şey dikkatimi çekiyor, sürekli beğenip alışveriş sepetime attığım şey lacivert çıkıyor, korkarım yılbaşı wishlistimi de lacivert ele geçirecek:o Mesela laciverti fiyonklu, tatlı mı tatlı bir Louboutin beğendim, o olabilir. Bir zamanlar özel günlerimin tek geçerli hediyesi bir çift designer ayakkabı idi, ne zaman ki anne oldum, daha fazla hesap kitap yapmaya başladım. Ve hayır bu yeni halimden hiç de hoşnut değilim:) Derhal eski halime dönmek istiyorum!

Konuya dönersek, bu sezon en sevdiğim renkle yaptığım kombinlerden biri son dönemlerde en sevdiğim dört tasarımcı ile birleşti. Biri artık globalde de çok bilinen, Türk modasının gururlarından Lug von Siga; diğeri benim yazın da çok sık giydiğim janjanlı su yeşili bluzun (bu sezon da şimdiden giye giye eskittiğim bu hakim yaka bluzumun) tasarımcısı olan gencecik Rukiye Gökçe, üçüncüsü instagram sayesinde keşfedip tanıdığım ve çantalarına bayıldığım Kia Ora vee sonuncusu da ne yapsa beğendiğim, hayal dünyasına bayıldığım takı tasarımcısı Besign Jewellery. Gerçekten de Türk tasarımcıları artık acayip heyecan uyandırmıyor mu? Size tavsiyem yılbaşı yaklaşıyorken başlayacak onlarca tasarım odaklı ve yardım amaçlı kermese katılıp Türk tasarımcılardan yılbaşı şerefine özel oluşturacakları fiyatlardan bir kaç parça kapmanız!

rukiye gökçe ve lug vo siga 01 rukiye gökçe ve lug vo siga 04

Bu bluzun öndeki zarif pilise detayını, hakim yakasını ve o yakada yer alan asimetrik lacivert saten şeridini seviyorum! Büyük göğüslü isen onu saklayacak, küçük ise ona hacim verecek sihirli bir model. Pantolon ise her fiziğe, her boya, her bedene cuk olacak bir kalıp, bakınca öyle düşünmüyor olabilirsiniz ama aynı pantolonu hem ben hem de benden epey kalıplı bir kadın aynı anda denedik ve ben boyum açısından olmaz, o bedeni açısından olmaz derken ikimizde de güzel oldu.

rukiye gökçe ve lug vo siga 05 rukiye gökçe ve lug vo siga 07

 

Kara kış geldiğine göre paltolarımızı da kuşanabiliriz. Ve tabii ayakları da üşütmeden çizmelere, botlara geçiş yapabiliriz:)

rukiye gökçe ve lug vo siga 06 rukiye gökçe kia ora lacivert çanta

 

Kara Kış demişken,”kara kış favorileri” diye yeni bir video için hazırlanıyorum. Takip edenleriniz biliyor uzun seneler önce açmış olduğum Youtube kanalımı yeniden canlandırmaya ve mümkün mertebe yeni video koymaya çalışıyorum; bu videoların benim hayatımı anlatmaktan çok size de fikir verecek, ilham olacak, önerilerde bulunacak türde olmasına dikkat ediyorum ama bu tabii ekstra efor demek, konu bul, mağaza mağaza dolaş ürün seç, farklı tarzlara hitap eden kombinler oluştur, ve daha fenası tüm bunları bir güne yakın süren çekimden 2 dakikalık videocuklara indirgeyecek montaj için video ekibi ile sabahla:) Elimden geldiğince bu videolara devam etmeye çalışacağım; bu noktada ben video konularımı “how to”, “kitap önerileri” ve “benden özel paylaşımlar” olarak belirlesem de tabii sonuçta bunları aslında sizlerle paylaşmak için yapıyorum, o yüzden sizden de önerilerinizi bekliyorum, belki bana da ilham verir ve imkanlarımız dahilinde olursa gerçekleştiririz:) Tabii bu arada kanalıma abone olmayı ve videolara yorum bırakmayı da unutmayın! Tıpkı burada blogda ve tüm sosyal ağlarda olduğu gibi ne kadar çok interaction o kadar keyifli paylaşımlar.

rukiye gökçe ve lug vo siga 03

Fotoğraf: Özberk BAZ

Lokasyon: Ataşehir

Gömlek RUKİYE GÖKÇE Shirt; Pantolon LUG von SIGA Pants; Çanta KIA ORA Bag; Palto FABRIKA Coat; Bilezik BESIGN JEWELLERY Bracelet; Saat SKAGEN Watch

 

 "Lacivertlenmek" postu İçin 8 yorum yapılmış.

 1. Anonim diyor ki:

  Ayakkabılar?

  • styleboom diyor ki:

   aa yazmamışım hemen ekleyelim. ayakkabılar ayakkabı dünyasının geçen yılki moda haftasında hediyesiydi:)

 2. Eşiniz diyor ki:

  Yazıyı 3. satıra kadar büyük keyifle okudum!!! :o

 3. svlkz diyor ki:

  sana bayılıyorum büyük zevkla okuyorum sanki arkadaşım gibisiniz o kadar yakın hissediyorum kendime.o asil havanıza bayılıyorum.bi iş kadını olarak stilinizin fena halde takipçisiyim.

 4. svlkz diyor ki:

  sana bayılıyorum büyük zevkle okuyorum sanki arkadaşım gibisiniz o kadar yakın hissediyorum kendime.o asil havanıza bayılıyorum. bi iş kadını olarak stilinizin fena halde takipçisiyim.

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu