çengelköy müzelik

Hemen her kış sezonu leopar desen sıcaklığı ve kışa yaraşırlığı ile “trend raporları”nda yerini alır, bu sezon da kural değişmedi fakat bu defa leopar araya sıkışıp kalmıyor, sezonun olmazsa olmaz trendlerinden biri oluyor. Hem de en cesur ve iddialı şekillerde; uzun paltolarda, baştan ayağa leopar desen ceket-pantolon takımlarda, uzun uçuşan elbiselerde… Kısacası bu sezon leopar deseni hem sık sık hem de farklı doku ve modellerde göreceğiz.

Bu kışın bol siyah, bol lacivert ve bol yeşilli geçeceğini düşünerek ben leopar seçimimi uzun bir ceketten yana kullandım. Sudi Etuz tasarımı bu ceketi taa geçen yıl MBFWI defilesinde gördüğümde de çok sevmiştim. Ceket ve pantolon birlikte bana fazla fazla geldiğinden bu son derece janjanlı, beni 70lere ışınlayan ceketi siyahlarla kombinlemeyi seçtim.

Kostümüme son derece uyan bu güzel mekan ise Çengelköy’deki Müzelik. Bu cafe içindeki harika okuma köşesi, olağanüstü misafirperver sahipleri ve sıcacık ev ortamıyla pek huzurlu, ufacık tefecik bir kaçış noktası olabilir. Kimbilir belki soğuk bir günde içeride karşılaşırız:)

sudi etuz leopar kombinler

Burada siyahlara bürünmüş olsam da aynı ceketi daha sonra koyu lacivert jean ve hardal sarı kazakla da giydim, yine harika oldu, kısacası leopar deseni dış giyimde seçmek daha fazla alternatif kombin yapmak için iyi bir fikir.

merveau çanta bucket bag trend

Keşiflerden gidiyorsak eğer sizi Merveau ile tanıştırmama izin verin. Çok çok sevdiğim eski bir öğrencim bana mail yazıp Merveau ile tanışmama vesile oldu. Sık sık kullanacağım bu siyah bucket çantanın bir de pembesini görmelisiniz!

sudi etuz leopar trendibalenciaga gözlük çengelköy müzelik cafe

Fotoğraf: ESMA ALTAY

Lokasyon: Müzelik-Çengelköy

Ceket SUDİ ETUZ Coat // Tshirt I AM NOT BAsıC Tee // Tayt CALZEDONIA Leggings // Botlar ALDO Boots // Gözlük BALENCIAGA(Turkuaz Optik) Shades "Müzelik" postu İçin 3 yorum yapılmış.

  1. beren diyor ki:

    Resmen La Femme Fatale olmuşsunuz! Ba-yıl-dım..
    Bu tarz size çok yakışmış, lütfen biraz “cici kız”ı bırakın artık :->

  2. Arın diyor ki:

    Bayıldım!

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu